Aster Nzeyimana en Lize Feryn hebben iets groots te vieren: "Zo mooi, jullie" Vlaamse celebs
Vlaamse celebs

Aster Nzeyimana en Lize Feryn hebben iets groots te vieren: "Zo mooi, jullie"

Lize Feryn en Aster Nzeyimana hebben iets te vieren. De tortelduifjes gaan een bijzondere dag tegemoet. Dat maakte het sportanker zelf bekend op Instagram.

Lize laat haar jaren als twintiger definitief achter zich. De actrice wordt vandaag 30. Die nieuwe voordeur werd gisterenavond al uitgebreid gevierd. En hoe kan ze dat beter doen dan met een potje karaoke? Samen met haar vriend Aster zong ze for old times’ sake nog eens ‘City of Stars’, het eerste liedje waarmee ze vorig seizoen in ‘The Masked Singer’ optraden als Robots.

“Allerlaatste uurtjes met mijn 20’er”, schrijft Aster op Instagram bij een video uit hun karaokebox. “Gelukkig blijven robots eeuwig jong.” Hun volgers zijn in ieder geval in de wolken van de Robots nog eens live aan het werk te zien. “Oh, zo mooi”, “Zalig”, “Prachtig”, “Zo schoon, instant gelukkig van naar jullie te kijken”, “Toppers” en “Zo mooi, jullie twee samen”, luidt het in de comments.

Maar ook de felicitaties blijven natuurlijk niet uit. “Gelukkige verjaardag, Lize”, “Proficiat”, “Dikke zoenen, Lize”, “Een hele dikke proficiat” en “Geniet ervan”, wensen ze de actrice toe. Ook van Bazart-frontman Mathieu Terryn krijgt ze een hartje.

Populair

Laatste nieuws