Nys wrijft zich in de handen door bijzonder goed nieuws bij de Baloise Trek Lions Wielrennen
Wielrennen

Nys wrijft zich in de handen door bijzonder goed nieuws bij de Baloise Trek Lions

Nys wrijft zich in de handen door bijzonder goed nieuws bij de Baloise Trek Lions

De Baloise Trek Lions zijn bijzonder goed aan het veldritseizoen begonnen. Van der Haar, Nys en Ronhaar wisten al grote crossen te winnen.

En ook Joris Nieuwenhuis doet het zeker niet slecht. Een grote overwinning zat er dit seizoen nog niet in, maar met onder meer een tweede plaats in Niel heeft hij zeker laten zien dat hij zijn mannetje kan staan tussen de groten.

Nieuwenhuis krijgt dan ook vertrouwen van de ploeg van Sven Nys. Hij heeft een nieuw contract getekend en zal toto eind 2025 aan de ‘Lionpack’ verbonden blijven: “Ik voel dat ik hier op de juiste plek ben!”

“Ik ben blij om bekend te maken dat ik nog twee jaar bij deze ploeg blijf. Dit is de omgeving waar in naar zocht. Ik heb hier de juiste mensen om mij heen!”, bevestigde Nieuwenhuis zijn contractverlenging in een persbericht.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Populair

Laatste nieuws