'Anderlecht speelt tegen hén mogelijk achter gesloten deuren'

18 apr 2019, 19:00Throwback
news
Als Anderlecht als straf een wedstrijd achter gesloten deuren moet spelen, is het koffiedik kijken welke wedstrijd dat zal worden. Het Nieuwsblad somt enkele mogelijkheden op.
"Als Sporting aan het kortste eind trekt, is het nog de vraag welke wedstrijd het zonder publiek zal moeten afwerken. De eerste thuismatch na de samenkomst van de Geschillencommissie is die tegen - oh ironie - Standard op 5 mei. Maar door alle mogelijke beroepsprocedures lijkt de kans ons klein dat de Clasico zal plaatsvinden zonder toeschouwers", schrijft de krant.
"Dan maakt de laatste PO1-match tegen Genk meer kans. Of wie weet zelfs de finale tegen de winnaar van Play-off 2, als Anderlecht alsnog vierde zou eindigen."

Meest Gelezen .

Paulien

Paulien uit 'Blind Getrouwd': "Het is voorbij"

Showbizz
door Nieuws365 Redactie
250829MAARTJEVANNEYGEN

Slecht nieuws over dochtertje van Maartje Van Neygen

Showbizz
door Nieuws365 Redactie
Poetin

Macht van Poetin in Rusland is aan het afbrokkelen

Buitenland
door Nieuws365 Redactie
loading

Loading