Tadej Pogacar laat er geen twijfel over bestaan: “De perfecte renner bestaat al, en dat is híj!” Wielrennen
Wielrennen

Tadej Pogacar laat er geen twijfel over bestaan: “De perfecte renner bestaat al, en dat is híj!”

Tadej Pogacar laat er geen twijfel over bestaan: “De perfecte renner bestaat al, en dat is híj!”

Tijdens zijn voorbereiding op de Ronde van Lombardije stond Tadej Pogacar onlangs La Gazzetta dello Sport te woord.

Bij de Italiaanse sportkrant werd hem gevraagd wie volgens hem de beste renner ter wereld is: “Ik zou Vingegaard nemen als klimmer, Evenepoel of Ganna voor het tijdrijden, mij vriend Philipsen voor de sprints en als daler misschien Mohoric…"

Maar wat als hij maar één collega mag kiezen?: “Er bestaat volgens mij al een perfecte wielrenner, en dat is Wout van Aert.” Een zéér mooi compliment van de tweevoudige Tour de France voor de vicewereldkampioen.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Populair

Laatste nieuws