Nieuwe Carrefour-folder: deze promoties springen er echt uit

14 mrt , 17:00Shopping
250820CARREFOUR
Wie deze week slim shopt bij Carrefour, kan zijn winkelkarretje vullen voor een fractie van de prijs. De nieuwe folder, die geldig is van dinsdag 10 maart tot en met maandag 16 maart 2026, staat volledig in het teken van de "1+1 Gratis" en "2+1 Gratis" acties op A-merken. Wij doken in de prijzen en selecteerden de deals die u dit weekend niet mag missen.

1. Voorraadkast vullen: 1+1 Gratis op A-merken

De focus ligt deze week op houdbare producten. Vooral de actie op Barilla pasta en sauzen springt in het oog.
  • De deal: Bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze betaalt u slechts de helft van de prijs. Ideaal om een voorraadje in te slaan.
  • Ontbijt: Ook de Kellogg's ontbijtgranen (o.a. Extra en Tresor) doen mee aan de 1+1 gratis actie.

2. Versmarkt: Belgische producten in de kijker

Carrefour zet deze week zwaar in op lokale producten onder het label "Kwaliteitsketen Carrefour".
  • Varkenshaasje: Nu voor slechts €11,99/kg (was €16,50/kg).
  • Belgische Jonagold appels: Een grote zak van 3 kg voor de ronde prijs van €3,50.
  • Blauwe bessen: 2 bakjes van 125g voor €4,00.

3. De Bonus-deals voor Carrefour Bonus Card-houders

Heeft u de Bonus Card? Dan zijn er deze week enkele exclusieve "puntenknallers".
  • Bij aankoop van 2 bakken Jupiler (24x25cl) ontvangt u 500 Bonuspunten rechtstreeks op uw kaart (waarde van €5).
  • Wasmiddelen: Op alle producten van Ariel en Dash geldt een "2+1 Gratis" formule. Wie drie bussen vloeibaar wasmiddel koopt, bespaart gemiddeld €18.

4. Elektronica en Non-food: Voorbereiding op de lente

Nu de zon vaker doorbreekt, pakt Carrefour uit met de eerste tuinartikelen.
  • Hogedrukreiniger Kärcher K2: In de folder voor de actieprijs van €89.
  • Potgrond (Carrefour merk): 3 zakken van 40 liter voor €10.

Tips voor de maximale besparing:

  1. Check de app: Veel van de "2e aan -50%" kortingen zijn enkel cumuleerbaar als u de digitale coupons in de Carrefour-app activeert.
  2. Kijk naar de literprijs: Bij de frisdranken (Coca-Cola en Fanta) is de "2+1 Gratis" op de 1,5L flessen deze week voordeliger dan de blikjes.
  3. Avondshopping: Op zaterdag 14 maart (vandaag) blijven veel Carrefour Hypermarkten open tot 20:00 of 21:00 uur, ideaal om de drukte voor te zijn.
loading

Loading