Er moet Clement iets van het hart over Anderlecht en Kompany

02 jul 2019, 9:00Throwback
news
Club Brugge is opnieuw een van de titelkandidaten voor het nieuwe seizoen. Vraag is hoe Club-coach Philippe Clement de concurrenten van blauw-zwart inschat.
"Vorig seizoen staken er twee ploegen bovenuit: Club en Genk. Als je de bedragen ziet die bij Genk zijn binnengekomen én die ze uitgeven, is het heel duidelijk wat hun ambitie is. Maar je zit nu ook met Anderlecht dat een heel ambitieus project heeft - dat blijkt door Vincent terug te halen", zegt Clement.
"Via zijn contacten en die van Arnesen zullen de transfers wel volgen, dus ik ben ervan overtuigd dat Anderlecht veel beter gaat presteren. Dan heb je Standard, waar ze al veel ingekocht hebben... Dus ik denk dat we een veel hardere titelstrijd tegemoet gaan.”

Meest Gelezen .

Trump

Trump dreigt land "volledig weg te vagen"

Buitenland
door Nieuws365 Redactie
240415vladimirpoetin

Vrees voor moordaanslag op Vladimir Poetin

Buitenland
door Nieuws365 Redactie
loading

Loading