Kompany al meteen in de problemen bij RSCA: ‘Zo gaat het niet lukken’

30 jun 2019, 12:00Throwback
news
Vincent Kompany heeft zijn eerste trainingsweek bij RSC Anderlecht al achter de rug. Zaterdag stond en zat de speler-manager voor het eerst langs de zijlijn bij een wedstrijd van paars-wit.
Er wordt héél veel verwacht van Kompany als speler en manager. Hoewel veel mensen in Vince The Prince geloven, tekent Het Nieuwsblad voorbehoud aan.
"Kompany heeft bij Anderlecht nog wel wat goede spelers nodig. Anders gaat het niet lukken", schrijft de krant. "Maar het is dat niet alleen. Als je erin slaagt de jongens elke keer weer op de top van hun kunnen te laten presteren, kom je al heel ver."
"Werk zoals Guardiola en iedere trainer zal - op zijn niveau - succes boeken. Daarom kiest Kompany voor Guardiola als zijn mentor", besluit de krant.

Meest Gelezen .

Trump

Trump dreigt land "volledig weg te vagen"

Buitenland
door Nieuws365 Redactie
240415vladimirpoetin

Vrees voor moordaanslag op Vladimir Poetin

Buitenland
door Nieuws365 Redactie
loading

Loading