Eva Pauwels doet opvallende bekentenis: "Ik heb schrik van mezelf"

Eva Pauwels heeft al een erg turbulent leven achter de rug. Ze kampt dan ook nog eens met borderline.
"Ik heb schrik van mezelf, want borderline en bipolair staat omschreven als vatbaar voor verslavingen", vertelt Eva in TV-Familie. "Ik zat al met een alcoholprobleem, en had iets van: oké, we zijn aan het werken aan die drank, dat ik daar vanaf ben, ik kan nu toch niet aan de pillen gaan..."
Van de drank blijft ze nu wel af. "Het is geen issue meer", zegt ze bij Micha Marah. ‘Maar het is voor een buitenstaander gemakkelijk gezegd: ‘Drink dan niet, hé.’ Het zit veel dieper. Je lichaam vraagt het. Dan is het erg, hé."
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties