Ruslan uit 'Mijn Restaurant' zwaar onder vuur: "Ik zou het zonde vinden als zij de dupe wordt van mijn grote mond"

09 dec , 17:00TV
Ruslan
doorBMR
Bij Mijn Restaurant draait alles om smaken, cijfers én… meningen. Vooral die laatste krijgt Gentse kandidaat Ruslan de voorbije weken in overvloed. Terwijl hij samen met Lauranne alles op alles zet om datcha uit de gevarenzone te houden, blijft hij op sociale media mikpunt van kritiek. Van “arrogant gedrag” tot “grote mond”: het internet heeft zijn oordeel klaar. En nu reageert Ruslan voor het eerst uitgebreid.
Opvallend is dat de chef zelf niet lijkt te schrikken van de scherpe online commentaren, maar hij vindt ze wél eenzijdig. “Ik weet dat ik het hart op de tong heb, maar dat heeft ook positieve kanten”, zegt hij. “Ik geef veel complimenten, maar dat levert blijkbaar geen sexy tv op.”
Zijn beruchte “boomer”-uitspraak richting Marc Coucke? Volgens Ruslan werd er in de zaal net hard gelachen. “Op tv lijkt dat misschien arrogant, maar het was een grapje. De jury wist dat ook.”
Toch voelt hij dat zijn spontane uitspraken stemmen kunnen kosten. “Ik zou het zonde vinden dat Lauranne de dupe wordt van mijn grote mond”, geeft hij toe. Hij probeert daarom bewust op de rem te staan. “Ik volg het advies van Marcelo: even nadenken voor ik iets zeg.”
De kritiek raakt hem niet persoonlijk, benadrukt hij, al kan hij ermee glimlachen. “Negatieve reacties krijg ik nooit in het echt. Dat durven ze niet, ik ben twee meter groot.”
loading

Loading