Charlotte Sieben eerlijk over 'De Verraders': "Het is helemaal anders uitgedraaid"

08 nov , 20:00Vlaamse celebs
231106charlottesiebenfamilievtm
doorBMR
Het lijkt allemaal glitter en camera’s wanneer je meespeelt in een populaire tv-show, maar voor Charlotte Sieben had De Verraders een onverwacht intens effect. In Dag Allemaal vertelt de actrice hoe hard het spel op haar inwerkte – en hoe ze zichzelf onderweg is tegengekomen.
Charlotte vloog rechtstreeks van de set van Familie naar het kasteel in Frankrijk, waar het spel werd opgenomen. “Ik kwam toe in paniekmodus", vertelt ze. “Het was alsof ik in een rollercoaster stapte die maar bleef doorgaan. Ik heb het gevoel dat ik toen nooit echt tot rust ben gekomen.” Ze dacht vooraf dat ze het allemaal wel zou kunnen relativeren. “Je onderschat jezelf. Je denkt: ik ben psychologisch sterk genoeg. Ik laat me niet gek maken.” Maar eenmaal in het spel werkte haar lichaam anders. “De adrenaline nam het over. Ik zei dingen zonder erbij na te denken. Dat ben ik: als ik stress heb, schiet ik in overdrive.”

“Ik gebruikte leugens als bescherming”

Volgens Charlotte kwam dat gedrag voort uit pure zelfbescherming. “Je hebt geen controle. Je weet dat niemand je kan vertrouwen en dat alles tegen je gebruikt kan worden. Dan begin je automatisch te reageren uit angst. Ik loog soms om mijn eigen hart te beschermen.” Ze had niet verwacht dat het spel haar zo diep zou raken. “Ik dacht dat het een leuke ervaring ging worden: een chique kasteel, lekker eten, een glas wijn. Maar het werd iets veel persoonlijkers.”
Toch is ze niet verbitterd teruggekeerd naar België. “Ik geloof nog altijd in het beste in mensen. Maar ik herken nu beter waar mijn eigen onzekerheden zitten. Dat maakt me sterker.”
loading

Loading