De geruchten deden al langer de ronde, maar nu lijkt er geen twijfel meer mogelijk:
Ella Leyers (36) en Jan Eelen (55) vormen een koppel. Volgens Het Laatste Nieuws werden de twee de voorbije maanden meermaals innig samen gezien en genieten ze volop van hun prille relatie.
Van werkvloer naar liefde
Leyers en Eelen kennen elkaar al jaren van bij Woestijnvis en later ook als collega’s bij De ideale wereld. Daar werkte Eelen nog als hoofdredacteur en begeleidde hij Leyers, die toen als presentatrice haar eerste grote stappen zette. De vonk sloeg later over, en sindsdien zijn ze samen ook buiten de werkvloer onafscheidelijk.
Het leeftijdsverschil van bijna twintig jaar houdt hen duidelijk niet tegen. Ze werden hand in hand gespot op Pukkelpop, waar Ella optrad als haar typetje ‘Melanie’ en Eelen met de band van de Voormiddagsoirée. Een week later verschenen ze ook samen op Marktrock. Eerder woonden ze eind juni de avant-première van de film High & Low bij in Antwerpen.
Samen in het openbaar
Volgens ooggetuigen laten de twee zich niet langer verbergen. Ze trekken samen naar de bioscoop, gaan uit eten en wandelen door de stad. Fans die hen tegenkwamen op festivals omschrijven hen als “duidelijk stapelverliefd en erg gezellig samen.”
Bekende carrières
Eelen is één van de meest invloedrijke tv-makers van Vlaanderen. Hij stond mee aan de wieg van Woestijnvis en maakte klassiekers als Het eiland, In de gloria en Callboys. Ella Leyers maakte naam als actrice, presentatrice en comédienne, en werd publiekslieveling door haar deelname aan De slimste mens ter wereld en haar rol in De ideale wereld.
Met deze relatie lijkt voor beiden een nieuw hoofdstuk aangebroken. Vlaanderen heeft er in elk geval een opvallend showbizzkoppel bij.