Tanja Dexters heeft genoeg van de vooroordelen die al jaren over haar circuleren. De voormalige Miss België zegt in Het Nieuwsblad dat ze het beu is om neergezet te worden als iemand die met drugs te maken heeft, terwijl de waarheid volgens haar heel anders is.
“Het is allemaal begonnen met geruchten", vertelt Tanja. “De politie is toen bij mij binnengevallen met bivakmutsen en drugshonden, maar dat was gebaseerd op leugens. Mensen hebben sindsdien een totaal verkeerd beeld van mij.”
“Ik leef een rustig gezinsleven”
Dexters benadrukt dat haar leven allesbehalve wild is. “Een juister beeld is dat ik vroeg ga slapen en op de meeste feestjes als een van de eersten naar huis ga,” zegt ze. “Ik ben gewoon een huisvrouw en een zorgzame mama van een dochter en een pluszoon. ’s Ochtends sta ik op om de boterhammetjes te smeren.”
De voormalige presentatrice heeft momenteel geen vaste job, maar dat stoort haar niet. “Ik moet niet opstaan, hè, want ik heb geen werk. Maar ik neem de zorg op voor het gezin, en dat is mijn prioriteit.”