Kijkers nemen Kathleen Aerts onder vuur: "Zo irritant"

De VTM-kijkers kunnen 'Villa Zuid-Afrika', het nieuwe realityprogramma waarin Kathleen Aerts en haar gezin gevolgd wordt, niet smaken. Het voormalige lid van K3 krijgt behoorlijk wat kritiek te slikken.
De recensies van de kranten zijn niet om over naar huis te schrijven en ook op de sociale media zijn de kijkers niet erg te spreken over het programma. "Dit is nog irritanter dan alle herhalingen van FC De Kampioenen", klinkt het. En: "In het begin is het leuk, maar je bent het al vlug beu."
Doen die zo omdat het voor op tv is? Dit is wel wat overdreven. In het begin is het leuk maar je bent het wel vlug beu. #villazuidafrika
— JERRY (@jverhaegen) August 23, 2021
Het lijkt of ze zich een beetje aanstellen voor den tv.. #VillaZuidAfrika
— Sofie 🦀 (@hoetoevallig) August 23, 2021
Leven die echt zo? Gaan die echt zo met hun kinderen om? Of is dit enkel voor cool te doen in de “serie”? #villaZuidAfrika
— Sofie 🦀 (@hoetoevallig) August 23, 2021
Wat Kathleen Aerts (ex-K3) uitspookt in haar Zuid-Afrikaanse luxewoonwijk, zal ons worst wezen https://t.co/meL4Tnz9R5
— De Morgen (@demorgen) August 24, 2021
Die Kathleen Aerts is ongetwijfeld een heel sympathieke madam, ook altijd enthousiast precies. Maar als ge de avond ervoor stevig gezopen hebt, lijkt ze me ook het type waarvan ge denkt: "Jezus, vrouwmens, zijt nu eens vijf minuten stil! En lot mij gerust!"
— Bert Vanden Berghe (@BertnBreakfast) August 23, 2021
Proficiat @VTM
— y3rnaux Le Seigneur des Bouclés 🌈🔻📷 🌻☮️ (@y3rnaux) August 23, 2021
Jullie hebben iets irritanter gemaakt dan álle herhalingen van #fcdekampioenen tesamen. #villaZuidAfrika
Nooit geweten dat Kathleen Aerts zo 🤡 kon zijn pic.twitter.com/vzYcSNGME5